СВІТ КІНОФІЛЬМІВ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Перейти донизу
avatar
Admin
Admin
Кількість повідомлень : 20
Дата реєстрації : 24.01.2023
https://svitkino.forumotion.me

Володар перснів: Повернення короля Empty Володар перснів: Повернення короля

Чт Січ 26, 2023 3:08 pm
«Володар перснів: Повернення короля» (англ. «The Lord of the Rings: The Return of the King») — пригодницько-фентезійний фільм 2003 року, режисера Пітера Джексона. Заснований на книзі Дж. Р. Р. Толкіна «Повернення короля». Це третій фільм із кінотрилогії «Володар перснів», першим був «Хранителі Персня» (2001), другим «Дві вежі» (2002).

У завершальній частині кінотрилогії розповідається про завершення Третьої Епохи Середзем'я і початок Четвертої. Саурон збирає усі сили, щоб завдати останній удар і перемогти народи Середзем'я. Війська Мордору стягуються до столиці Ґондору, міста Мінас Тірит. Ґандальф та Теоден ведуть війська Рогану на допомогу, а Араґорн, який готовий стати королем, залучається підтримкою армії привидів. Проте навіть усіх цих сил недостатньо, щоб здолати Мордор, а тому останню надію покладають на гобіта Фродо, який проникає у землі ворога, щоб знищити Перст  ень Всевладдя і звільнити Середзем'я від зла. Twisted Evil
Повернутися до початку
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі